KONST / Litografier / Färglitografi 14077163

nr 1407 7163

Catrina Liljegren

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Signerad, daterad -93, ej numrerad, yttermått inklusive ram: 63x44 cm

Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:39:36

Catrina Liljegren

Läs mer om Catrina Liljegren